Szukaj
open

Regulamin serwisu Przez.tv

Postanowienia ogólne:

1. Serwis Przez.tv jest Serwisem internetowym należącym i prowadzonym przez Fundację Programów Społecznych „ARIA”, ul. Niedziałkowskiego 26a/10, 71-410 Szczecin, NIP: 851-317-47-49, KRS: 0000503958.

2. Nazwa Serwisu, znaki towarowe oraz inne dzieła wytworzone w ramach uprawnień i obowiązków Administratora podlegają ochronie prawnej, zabraniając dalszemu kopiowaniu czy ponownej publikacji.

3. Poniższe wyrażenia opisane wielką literą, jeżeli przepis prawa nie stanowi inaczej, należy rozumieć następująco:

*Serwis- serwis dostępny pod adresem www.przez.tv wraz z terapiami, poradami i innymi informacjami oraz usługami zamieszczonymi na serwisie;

*Administrator- właściciel serwisu www.przez.tv- Fundacja Programów Społecznych „ARIA”;

*Użytkownik- osoba fizyczna, która korzysta z Serwisu internetowego www.przez.tv i usług tam zamieszczonych m.in. Grup wsparcia;

*Regulamin- niniejszy dokument wraz ze wszelkimi załącznikami;

*Grupa wsparcia- warsztaty grupowe prowadzone przez Serwis, także za pośrednictwem innych portali internetowych służących do komunikacji (np. www.clickmeeting.pl), jednak jedynie w obszarze pokoi prowadzonych przez Administratora do których linki zostały umieszczone w ramach Serwisu.

Spotkania indywidualne- spotkania online z wybranym specjalistą.

4. Pomoc udzielana na Serwisie i Grupach wsparcia nie stanowi porad o charakterze medycznym, nie powinna być również traktowana jako pomoc specjalistyczna. Przed zastosowaniem się do porad należy skontaktować się z lekarzem, psychologiem lub innym specjalistom adekwatnym do problemu.

Zakres usług:

1. W ramach Serwisu prowadzona jest pomoc psychologiczna, terapeuty uzależnień, coacha, dietetyka w postaci:

*Tematycznych warsztatów grupowych;

*Kawiarenki do luźnych rozmów na różne tematy;

*Spotkań indywidualnych ze specjalistami online.

Ponadto w serwisie znajdują się artykuły o tematyce psychologicznej i społecznej, baza wiedzy w postaci proponowanych lektur o podobnej tematyce do prowadzonych warsztatów.

Zasady uczestniczenia w Grupach wsparcia:

1. Celem utworzonych Grup wsparcia jest wzajemne wspieranie się jej członków oraz dzielenie się osobistym doświadczeniem, informacjami w celu poprawy radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.

2. Uczestnicząc w grupie wypowiadamy się jedynie we własnym imieniu i okazujemy sobie szacunek i tolerancję w stosunku do innych.

3. Nie osądzamy i nie krytykujemy, nie narzucamy swoich opcji politycznych, wyznania religijnego czy światopoglądu.

4. Staramy się do innych uczestników podchodzić z empatią i zrozumieniem.

5. Zabronione jest prowadzenie działalności reklamowej, promocyjnej lub handlowej.

6. Nie stosujemy komentarzy obraźliwych, nie stosujemy wulgaryzmów.

7. Użytkownik nie stosujący się do zasad uczestniczenia w grupie może zostać usunięty z Grupy wsparcia bądź zablokowany.

8. Administrator ma prawo do usuwania komentarzy, zawieszenia lub likwidacji Grup wsparcia bez podawania przyczyny.

Warsztaty grupowe są bezpłatne.

Zasady uczestniczenia w Spotkaniach indywidualnych:

Spotkania indywidualne ze specjalistami online są odpłatne, odnośnik do cennika znajduje się na stronie głównej Serwisu.

Administrator serwisu zastrzega sobie prawa do zmian w cenniku bez wcześniejszego poinformowania uczestników.

Na spotkania indywidualne można zarejestrować się korzystając z kalendarza zamieszonego na stronie głównej Serwisu. W kalendarzu po wyborze specjalisty wybieramy dostępny termin spotkania (rejestracji należy dokonać minimum 24 godziny przed  preferowanym terminem spotkania aby Administrator miał czas na potwierdzenie dostępności terminu), następnie zostajemy przekierowani do modułu płatności i formularza z danymi osobowymi. Płatności dokonujemy w momencie rejestracji wizyty. 

Płatności należy dokonać poprzez system PayU podpięty bezpośrednio do rejestracji lub wykonać przelew klasyczny wysyłając jego potwierdzenie na adres e-mail: kontakt@fundacja-aria.pl.

Spotkania indywidualne realizowane są poprzez Skype lub serwis do wideokonferencji (www.clickmeeting.pl), dlatego Użytkownik spotkania online jest zobowiązany do posiadania własnego konta Skype jeszcze przed umówionym terminem konsultacji lub zmuszony jest posiadać zaktualizowane wtyczki konieczne do korzystania z serwisu ClickMeeting (np. Adobe Flash Player).

Dane Skype i link do serwisu do wideokonferencji podawany jest drogą e-mail na podany adres wskazany przez Użytkownika, po zatwierdzeniu rejestracji i opłaty przez Administratora.

Użytkownik ma obowiązek zadzwonić do umówionego specjalisty na podane dane, w wybranym terminie spotkania.  W przypadku,  jeżeli Użytkownik nie skontaktuje się w terminie zarezerwowanego spotkania poprzez Skype lub wskazany link do wideokonferencji, wówczas uiszczona opłata nie zostanie zwrócona. 

Polityka prywatności

1. Przetwarzanie i ochrona danych osobowych Serwisu www.przez.tv jest dokonywana w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia.

2. W przypadku nieprzestrzegania niniejszego Regulaminu, w skrajnych przypadkach, adres IP oraz dane Użytkownika mogą zostać przekazane do organu ścigania.

Postanowienia końcowe

1. Korzystanie z Serwisu równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu, w przypadku braku akceptacji Regulaminu prosimy o natychmiastowe opuszczenie Serwisu łącznie z opuszczeniem terapii grupowych realizowanych przez Administratora na innych portalach (m.in. www.clickmeeting.pl)

2. Regulamin wchodzi w życie z dniem 10 listopada 2014 roku.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Szczecin
ToTop

Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`przez.tv' in /wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Warning: getimagesize(https://przez.tv/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/images/facebook-right.png): failed to open stream: operation failed in /wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33