Szukaj
open

O nasPoznaj nas lepiej

O nas – Ośrodek terapii uzależnień

Fundacja Programów Społecznych „ARIA” od marca 2014 roku zajmuje się poprawą jakości życia świadcząc ogólnodostępne usługi społeczne.

Ze swoimi działaniami pragniemy trafić do wszystkich osób, które mają problem z uzyskaniem wsparcia w swoim miejscu zamieszkania, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc poprzez internet, który skutecznie burzy mur w postaci m.in.: dodatkowych dojazdów lub kosztów.

Dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz kolejny projekt jakim jest serwis Przez.tv, za pośrednictwem którego oferujemy darmową pomoc terapeutyczną dla szerokiej grupy odbiorców.

W chwili obecnej w Fundacji można skorzystać z pomocy poprzez internet – są to warsztaty pod postacią webinarów o różnej tematyce (terapia uzależnień, rozwój osobisty, zdrowie) i konsultacje indywidualne realizowane głównie poprzez skype.

Pomoc uzależnionym

Pomagamy osobom uzależnionym, które z różnych przyczyn nie chcą bądź nie mogą skorzystać z terapii uzależnień w stacjonarnych ośrodkach terapii w swoim mieście.

Będąc alternatywą dla ośrodków terapii uzależnień dajemy możliwość anonimowego korzystania z pomocy terapeuty uzależnień bez wychodzenia z domu.

Dla naszych beneficjentów posiadamy także specjalistów z innych dziedzin – coachów, trenerów rozwoju osobistego, psychologów, psychoterapeutów, a nawet dietetyków.

Nasi Specjaliści
Terapeuta uzależnień

Małgorzata Licau

Terapeuta uzależnień
Absolwentka PEDAGOGIUM WSNS w Warszawie, Szkoły Specjalistów Psychoterapii Uzależnień CARE Brok. Uczestniczy w programie certyfikacji PARPA w zakresie specjalisty psychoterapii uzależnień. Posiada ukończone szkolenie akredytowane przez PSTTST z zakresu 1 st. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Teammember Filip Litwin
Filip Litwin
Coach
Wykładowca, coach, trener biznesu, doradca do spraw marketingu, trener rozwoju osobistego. Absolwent Filozofii oraz Doradztwa Psychospołecznego na Uniwersytecie Szczecińskim, Szkoły Trenerów Biznesu na Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim, a także Coachingu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Teammember Małgorzata Judyta Pająk
Małgorzata Judyta Pająk
Psycholog
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. W swojej karierze zawodowej zajmuje się wieloma aspektami związanymi z psychologią kliniczną i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Obecnie pracuje z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne i szkolenia dla młodzieży oraz dorosłych.

Teammember Sylwia Caban - Mosur
Sylwia Caban - Mosur
Psycholog
Absolwentka psychologii na Uniwersytetcie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studiów Podyplomowego Studium Integralnej Profilaktyki Uzależnień oraz Psychologii Transportu. Od pięciu lat prowadzi prywatny gabinet psychologiczny.
Teammember Rafał Grzegorzewicz
Rafał Grzegorzewicz
Coach, Wykładowca
Absolwent WSB: Coaching – metody i praktyki, uczestnik wielu warsztatów z zakresu psychologii.
Teammember Piotr Szpunar
Piotr Szpunar
Psychodietetyk, Psychoterapeuta
Absolwent filozofii UMCS w Lublinie. Psychodietetyk, doradca dietetetyczny, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji. Pracuje z pacjentami zgłaszającymi się z problemami natury “żywieniowej” w szczególności otyłości.

Teammember Zuzanna Janicka
Zuzanna Janicka
Dietetyk
Magister Żywności i Żywienia, a ponadto miłośniczka zdrowej, kolorowej i pełnowartościowej kuchni. Od czterech lat w swoim gabinecie dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i patentami jak skomponować posiłki, by zadowolić całą rodzinę. Z pasją poszerza regularnie swoją wiedzę z dietoterapii, ziołolecznictwa, a dwa lata temu ukończyła studia podyplomowe z Pomocy Psychologicznej, by lepiej i skuteczniej pomagać w ubarwianiu menu pacjentów.
Pomoc uzależnionym

Robert Butryn

Psychoterapeuta, Socjoterapeuta
Absolwent Pomorskiej Szkoły Psychologii, studiów licencjackich o kierunku Socjologia, studiów magisterskich Poradnictwo i Terapia Małżeństwa i Rodziny. Posiada dyplom Specjalisty Pomocy Psychologicznej (Intercollege) oraz ukończone studium Socjoterapii.
Ośrodek terapii uzależnień

Julia Chorzępa

Koordynator projektu
Przedsiębiorca, założycielka i Wiceprezes Fundacji Programów Społecznych „Aria”, pomysłodawczyni serwisów www.przez.tv oraz www.nieuleczalni.pl.
Projekt współfinansowany ze środków Miasta Szczecin
ToTop

Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`przez.tv' in /wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Warning: getimagesize(https://przez.tv/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/images/facebook-right.png): failed to open stream: operation failed in /wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33